Auto Dolanský Nabídky

Všechny aktuální servisní nabídky a akce Auto Dolanský najdete zde.

 • mycard
  Nabídky

  MyCard

  MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA a SEAT (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard nebo SEAT MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod.

  Dozvědět se více
 • CUPRA MyCard
  Nabídky

  MOJE VÝHODY. MŮJ SERVIS. MY CARD.

  Zákaznická karta CUPRA MyCard je nová příležitost pro majitele vozů CUPRA (fyzické osoby), vázaná na konkrétní vozidlo.V rámci nového programu přináší spoustu výhod ve dvou verzích. Je pouze na Vás, zda zvolíte bezplatnou variantu Service nebo rozšířenou placenou Service+.Více informací u našich servisních poradců Seat Auto Dolanský.+420 735 757 784 Mít MyCard se vyplatí!

  Dozvědět se více
 • SEAT MyCard
  Nabídky

  MOJE VÝHODY. MŮJ SERVIS. MY CARD.

  Zákaznická karta SEAT MyCard je nová příležitost pro majitele vozů SEAT (fyzické osoby), vázaná na konkrétní vozidlo. V rámci nového programu přináší spoustu výhod ve dvou verzích. Je pouze na Vás, zda zvolíte bezplatnou variantu Service nebo rozšířenou placenou Service+.Více informací u našich servisních poradců Seat Auto Dolanský.+420 735 757 784 Mít MyCard se vyplatí!

  Dozvědět se více
 • Servisní balíčky
  Nabídky

  Akční servisní balíčky SEAT

  SEAT Servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu až 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Zákazník si může zvolit jednu ze dvou variant balíčků a také limit najetých kilometrů. V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše servisní poradce Auto Dolanský osobně nebo na tel.: +420 735 757 784

  Dozvědět se více

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.