Auto Dolanský Novinky

Aktuální novinky z Auto Dolanský najdete zde.

 • Rok nabíjení zdarma
  Novinky z dealerství 05.05.2024

  1 ROK NABÍJENÍ ZDARMA

  To tu ještě nebylo! Pořiďte si 100% elektrickou CUPRA BORN za 757 000 Kč bez DPH a pouze u Auto Dolanský získáte navíc 1 rok nabíjení zcela ZDARMA!

 • Tavascan
  Novinky CUPRA 05.04.2024

  Podívejte všechno dokáže nová CUPRA Tavascan v arktické zimě!

   V Laponsku, v srdci švédské zimy, se podrobil nejnovější model CUPRA Tavascan extrémnímu počasí. V teplotách klesajících až k -35°C vůz úspěšně dokončil řadu testů za spolupráce zkušeného brazilského jezdce.

 • Jarní servis - seat
  Aktuální informace ze servisu 21.03.2024

  Jarní servisní prohlídka

  Jste připraveni vyrazit na cesty? A co váš vůz? Je vše pečlivě zkontrolováno a máte správné pneumatiky? Na Vašem vozidle provedeme detailní Jarní servisní prohlídku pouze za 249 Kč. Prohlídku provádíme na všech značkách vozidel. Jezděte perfektně připraveným vozem. Váš servisní tým Auto Dolanský.

 • CUPRA VZ
  Akce 01.03.2024

  CUPRA Formentor VZ za akční cenu!

  Nebojte se opustit svou komfortní zónu. Poznejte sílu 245 koní v jedinečném voze CUPRA Formentor 2.0 TSI DSG za jedinečnou akční cenu!

 • mycard
  Aktuální informace ze servisu 25.01.2024

  MyCard

  MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA a SEAT (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard nebo SEAT MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod.

 • Cupra petrol
  Akce 07.12.2023

  CUPRA Formentor za 6 999Kč

  Vezměte si nový vůz na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, silniční asistenci, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce.

 • Arona akce
  Akce 31.10.2023

  SEAT Arona s bonusem až 110 000 Kč!

  Poznejte odvážně dynamické SUV Seat Arona. Jedinečná nabídka vozů v Auto Dolanský s bonusem až 110 000 Kč! Vyberte si ten svůj.

 • Podzimní servisní prohlídka
  Aktuální informace ze servisu 05.10.2023

  Podzimní servisní prohlídka 

  připravte svůj vůz na zimní sezónu v našem autorizovaném servise CUPRA a SEAT Auto Dolanský, v Lípě u Zlína a dopřejte mu tu nejlepší péči. Na Vašem vozidle provedeme detailní Podzimní servisní prohlídku pouze za 249,- Kč! Prohlídku provádíme pro všechny značky vozidel. Váš servisní tým Auto Dolanský.

 • Cupra Ateca
  Akce 01.09.2023

  CUPRA Ateca do každého terénu!

  CUPRA Ateca s pohonem všech čtyř kol a 300 koni pod kapotou si poradí s každým terénem. Vaše výlety, a to nejen ty do hor, odteď budou jedinečnými zážitky.

 • Letní servis
  Aktuální informace ze servisu 16.06.2023

  Užijte si letní dovolenou bez starostí 

  Připravte svůj vůz na letní dovolenou v našem autorizovaném servise SEAT a CUPRA Auto Dolanský v Lípě u Zlína a dopřejte mu tu nejlepší péči. Na Vašem vozidle provedeme detailní Letní servisní prohlídku pouze za 249,- Kč! Prohlídku provádíme pro všechny značky vozidel. Těšíme se na setkání s Vámi. Váš servisní tým Auto Dolanský.

 • Servis
  Akce 02.05.2023

  Servis až na 5 let ZDARMA

  Silnice radí kupé, příroda SUV. My říkáme Seat ARONA! Vyberte si ještě dnes u Auto Dolanský z více než 100 skladových vozidel. Při koupi nového vozu získáte Servis až na 5 let ZDARMA! Neváhejte a navštivte Autorizovaného prodejce vozidel SEAT a CUPRA - Auto Dolanský v Lípě u Zlína.

 • jindra
  Novinky z dealerství 26.01.2023

  První CUPRA Garage v ČR má svou tvář

  CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a design, aby z Barcelony inspirovala svět. Jejími hodnotami je jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkon. První CUPRA Garage v České republice – Auto Dolanský, měla tu čest navázat spolupráci s pětinásobným mistrem ČR! Je jím Jindřich Janečka, nová dynamická krev pro český box, stejně jako je značka CUPRA pro český trh.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.