Auto Dolanský Novinky

Aktuální novinky z Auto Dolanský najdete zde.

 • CUPRA VZ
  Akce 20.09.2023

  Objevte CUPRA Formentor VZ

  Tovární areál Svit ve Zlíně jí sluší, co říkáte? CUPRA Formentor VZ s 245 koni pod kapotou ale může slušet i Vám a vaší garáži!

 • Rozšiřujeme
  Zaměstnanecké novinky 03.09.2023

  Rozšiřujeme pracovní tým!

  První CUPRA GARAGE v ČR - Auto Dolanský v Lípě u Zlína, rozšiřuje svůj tým o vybrané pozice. Staňte se i Vy součástí našeho kolektivu!

 • Cupra Ateca
  Akce 01.09.2023

  CUPRA Ateca do každého terénu! 

  CUPRA Ateca s pohonem všech čtyř kol a 300 koni pod kapotou si poradí s každým terénem. Vaše výlety, a to nejen ty do hor, odteď budou jedinečnými zážitky.

 • Letní servis
  Aktuální informace ze servisu 16.06.2023

  Užijte si letní dovolenou bez starostí 

  Připravte svůj vůz na letní dovolenou v našem autorizovaném servise SEAT a CUPRA Auto Dolanský v Lípě u Zlína a dopřejte mu tu nejlepší péči. Na Vašem vozidle provedeme detailní Letní servisní prohlídku pouze za 249,- Kč! Prohlídku provádíme pro všechny značky vozidel. Těšíme se na setkání s Vámi. Váš servisní tým Auto Dolanský.

 • Servis
  Akce 02.05.2023

  Servis až na 5 let ZDARMA

  Silnice radí kupé, příroda SUV. My říkáme Seat ARONA! Vyberte si ještě dnes u Auto Dolanský z více než 100 skladových vozidel. Při koupi nového vozu získáte Servis až na 5 let ZDARMA! Neváhejte a navštivte Autorizovaného prodejce vozidel SEAT a CUPRA - Auto Dolanský v Lípě u Zlína.

 • jindra
  Novinky z dealerství 26.01.2023

  První CUPRA Garage v ČR má svou tvář

  CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a design, aby z Barcelony inspirovala svět. Jejími hodnotami je jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkon. První CUPRA Garage v České republice – Auto Dolanský, měla tu čest navázat spolupráci s čtyřnásobným mistrem ČR! Je jím Jindřich Janečka, nová dynamická krev pro český box, stejně jako je značka CUPRA pro český trh.

 • Cupra
  Novinky z dealerství 16.12.2022

  První CUPRA Garage v České republice

  Vážení zákazníci, je nám opravdu velikou ctí, že s vámi můžeme o článek, který o nás napsali na oficiálních stránkách CUPRA. Přejeme příjemné čtení

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.