Auto Dolanský CUPRA

Zažijte výkon na nejvyšší úrovni a staňte se součástí kmene CUPRA. Objevte svůj oblíbený model CUPRA.

 • Cupra petrol
  Akce

  CUPRA Formentor za 6 999Kč

  Vezměte si nový vůz na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, silniční asistenci, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce.

  Dozvědět se více
 • CUPRA VZ
  Akce

  Objevte CUPRA Formentor VZ

  Tovární areál Svit ve Zlíně jí sluší, co říkáte? CUPRA Formentor VZ s 245 koni pod kapotou ale může slušet i Vám a vaší garáži!

  Dozvědět se více
 • Cupra Ateca
  Akce

  CUPRA Ateca do každého terénu!

  CUPRA Ateca s pohonem všech čtyř kol a 300 koni pod kapotou si poradí s každým terénem. Vaše výlety, a to nejen ty do hor, odteď budou jedinečnými zážitky.

  Dozvědět se více
 • jindra
  Novinky z dealerství

  První CUPRA Garage v ČR má svou tvář

  CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a design, aby z Barcelony inspirovala svět. Jejími hodnotami je jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkon. První CUPRA Garage v České republice – Auto Dolanský, měla tu čest navázat spolupráci s čtyřnásobným mistrem ČR! Je jím Jindřich Janečka, nová dynamická krev pro český box, stejně jako je značka CUPRA pro český trh.

  Dozvědět se více
 • Cupra
  Novinky z dealerství

  První CUPRA Garage v České republice

  Vážení zákazníci, je nám opravdu velikou ctí, že s vámi můžeme o článek, který o nás napsali na oficiálních stránkách CUPRA. Přejeme příjemné čtení

  Dozvědět se více
 • Cupra petrol
  Nabídky a akce

  CUPRA Operativní leasing

  Vezměte si nový vůz na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, silniční asistenci, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Vůz si nakonfigurujete podle svých přání a zvolíte si i požadovanou dobu užívání vozu.

  Dozvědět se více
 • CUPRA VZ
  Ihned dostupné vozy

  Objevte CUPRA Formentor VZ

  Tovární areál Svit ve Zlíně jí sluší, co říkáte? CUPRA Formentor VZ s 245 koni pod kapotou může slušet i Vám a vaší garáži!

  Dozvědět se více
 • Cupra Ateca
  Ihned dostupné vozy

  CUPRA Ateca do každého terénu

  CUPRA Ateca s pohonem všech čtyř kol a 300 koni pod kapotou si poradí s každým terénem. Vaše výlety, a to nejen ty do hor, odteď budou jedinečnými zážitky.

  Dozvědět se více
 • cupra
  Nabídky a akce

  CUPRA OPERATIVNÍ LEASING PRO FIRMY A PODNIKATELE

  Objevte mimořádné nabídky a zvýhodnění na nové vozy CUPRA. Nic vás nemůže zastavit.

  Dozvědět se více
 • CUPRA MyCard
  Nabídky

  MOJE VÝHODY. MŮJ SERVIS. MY CARD.

  Zákaznická karta CUPRA MyCard je nová příležitost pro majitele vozů CUPRA (fyzické osoby), vázaná na konkrétní vozidlo.V rámci nového programu přináší spoustu výhod ve dvou verzích. Je pouze na Vás, zda zvolíte bezplatnou variantu Service nebo rozšířenou placenou Service+.Více informací u našich servisních poradců Seat Auto Dolanský.+420 735 757 784 Mít MyCard se vyplatí!

  Dozvědět se více
 • CUPRA Pneuservis
  Kola a ráfky

  Správné obutí do zimní sezóny

  Dopřejte sobě a svému vozu bezpečí, kvalitu a nevšední design. Vydejte se na cesty s originálními koly CUPRA, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, designů a barevných tónů. V našem autorizovaném servisu CUPRA vám zajistíme kompletní pneuservis vašeho vozu. U nás máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky, vhodné přímo pro váš vůz. A vaše opotřebované pneumatiky ekologicky zlikvidujeme. Neváhejte se obrátit na naše servisní poradce Auto Dolanský

  Dozvědět se více
 • CUPRA příslušenství
  Příslušenství k vozu

  Zazářete s originálním příslušenstvím CUPRA

  CUPRA nabízí originální příslušenství, díky kterému si můžete doladit svůj vůz přesně podle vašich představ. Úpravy exteriéru i interiéru. Chytrá řešení pro přepravu nákladu. Dodatečné bezpečnostní vybavení. Nebo široký výběr CUPRA kolekce? Záleží jen na vás.

  Dozvědět se více

CUPRA
Skladové vozy

CUPRA
Příslušenství

Hledáte vhodné příslušenství pro svého věrného společníka? Ať už se jedná o střešní box, dětskou sedačku nebo příslušenství CUPRA, určitě pro vás máme to pravé.

Najít příslušenství
banner img

CUPRA
Konfigurovat

Už jste našli svůj vysněný vůz značky CUPRA? Pak ho přizpůsobte Vašim potřebám a vytvořte si z něj svého osobního společníka. Konfigurátor CUPRA vám dává možnost sestavit si model podle vlastního výběru tak, abyste měli vše, co potřebujete, a ještě mnohem více.

Konfigurátor
banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.