Auto Dolanský Nabídky a akce

Zažijte barcelonský pocit svobody. To je SEAT. Objevte rozmanitost modelů a najděte si SEAT svých snů.

  1. Nabídky a akce
  2. SEAT All Inclusive
23.11.2022
Nabídky a akce

SEAT All Inclusive

Prohlédněte si širokou nabídku operativních leasingů pro vozy SEAT. Právě nyní máte možnost získat nový vůz SEAT včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku se SEAT Financial Services! Vyberte si svůj právě nyní u prodejců Auto Dolanský!

Seat All Inclusive


Ibiza

SEAT Ibiza již od 5 917 Kč* měsíčně


Naplněn technologiemi, kterými doslova oslní. Třeba Media System Plus s 8,25" dotykovým displejem a systémem Full Link. Technologie Front Assist a tempomat zase zajistí bezstarostnou jízdu. K tomu atraktivní kola z lehkých slitin, sportovní multifunkční volant a 2zónová klimatizace, které dodají vozu vysoký komfort. Nyní se skvělým zvýhodněním a 5letou zárukou. Je čas to pořádně rozjet.

SEAT Arona již od 5 535 Kč* měsíčně


Nový vůz SEAT Arona včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku. Crossover. Dynamické křivky. 400litrový zavazadlový prostor. Jděte svou vlastní cestou. Seznamte se s vozem SEAT Arona. Již ve verzi Style získáte například 16" kola z lehkých slitin, Full LED přední světlomety, sportovní kožený volant, tempomat či Front Assist. O komfort bude postaráno.

Image
Image

SEAT Ateca již od 7 962 Kč* měsíčně


SEAT Ateca včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku. Dynamické SUV se zavazadlovým prostorem o objemu 510 litrů. Ve verzi Style získáte například 17" kola z lehkých slitin, Full LED přední světlomety, Media System Plus s 8,25" dotykovou obrazovkou vč. kompletní konektivity, parkovací senzory, tempomat či automatickou dvouzónovou klimatizaci. O komfort bude postaráno.

SEAT Leon již od 6 409 Kč* měsíčně


SEAT Leon. Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.

Image
Image

SEAT Leon Sportstourer již od 7 184 Kč* měsíčně


SEAT Leon Sportstourer. A navíc ve sportovní verzi FR? Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.

SEAT Tarraco již od 10 820 Kč* měsíčně


Nový SEAT Tarraco nabízí víc. Více stylu. Více prostoru. Více zážitků. Předčí vaše očekávání. Inovativním designem, nejmodernějšími technologiemi, praktickým interiérem, nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi. I díky pohonu všech kol si užijete v bezpečí každou cestu. S akčním paketem nyní nabízí skvělé zvýhodnění. Tak vyrazte. Proč ne teď? 

Image

Vyberte si ze širokého výběru našich skladových vozů Seat 


nebo kontaktuje naše prodejce Auto Dolanský

TomášMerta

Vedoucí prodeje NV
Telefon 
Fax 

mGR. KristýnaDolanská

Obchodní a marketingový ředitel
Mobil 
Fax 

Ibiza *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Ibiza Style 1.0 TSI 70kW v ceně 459 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 7 160 Kč s DPH, 5 917 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Arona *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW v ceně 484 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 697 Kč s DPH, 5 535 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Leon *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Leon Xcellence 1.0 TSI 81 kW s akčním paketem Technology v ceně 691 800 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 7 755 Kč s DPH, 6 409 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Leon SP *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Leon Sportstourer FR 1.5 TSI 96 kW s akčním paketem Technology v ceně 754 800 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 692 Kč s DPH, 7 184 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Ateca *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Ateca Style 1.0 TSI 81 kW v ceně 664 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 9 634 Kč s DPH, 7 962 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Tarraco *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Tarraco Style 1.5 TSI 110 kW v ceně 864 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 13 092 Kč s DPH, 10 820 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 9. 2022 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.