Servisní balíčky SEAT – Až 5 let bez nákladů na servis

Servisní balíčky

SEAT servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního SEAT partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

Zákazník si může zvolit jednu ze 2 variant:

  • Service – zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru…)
  • Service Plus – nad rámec služeb “Service” zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen…). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch).

Také je možné zvolit limit najetých kilometrů:

  • 60 000 km
  • 100 000 km
  • 150 000 km

Výhody pro zákazníky

Servisní úkony – jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů. Zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.

Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji – SEAT Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).

Prokazatelná servisní historie vozidla – ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů SEAT se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.

Více informací k servisním balíčkům naleznete zde.