SEAT STK Service – Technická a emise zdarma

Pravou radost z jízdy ve vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud vše funguje tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení vašeho vozu. Chceme se postarat, aby vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

Technická a emise zdarma 

– Pokud byste řídili vůz s propadlou technickou kontrolu či měřením emisí, můžete být potrestáni vysokou pokutou nebo nařízeným odtahem. Při dopravní nehodě by se pak na vás nevztahovalo ani platné povinné ručení.

– Přivezte raději svůj SEAT do autorizovaného servisu Auto Dolanský a o váš vůz se postarají vyškolení technici. Prověří stav vašeho vozu a vše potřebné opraví. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma. Tato akce platí do odvolání.

– Autorizovaný servis Auto Dolanský SEAT vám garantuje nejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používá výhradně Originální díly SEAT®. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci.