SEAT Pneuservis – Každý výlet vyžaduje správné obutí

SEAT Pneuservis

Specialisté na pneumatiky a kola

Nejméně dvakrát ročně je se zahájením nové sezóny nutné vyměnit letní, resp. zimní pneumatiky. U svého servisního partnera SEAT máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky vhodné pro svůj model. Tam si můžete vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik. Váš servisní partner SEAT má permanentně připravené atraktivní nabídky a poskytne odborné poradenství. Pneuservis u vašeho servisního partnera SEAT přirozeně také znamená okamžitou montáž a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik za příznivou cenu. Při nákupu nových pneumatik a kol odevzdejte své staré pneumatiky hned k recyklaci – přirozeně zdarma.

Kompletní kola SEAT

Originální kola SEAT

Dopřejte sobě a svému vozu maximální styl, bezpečí a kvalitu. Snadno. S originálními koly SEAT, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, barev a designů

SEAT PneuGarance

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se vám bude hodit náš garanční program SEAT PneuGarance, který vám ušetří peníze.

Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu Volkswagen.

S programem SEAT PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.