Katka LadyBaker a její Ateca. Po čtvrt roce u nás!

Jsou to právě 3 měsíce, co jsme finalistce MasterChef Česko, Kačce Lady Baker pomohli splnit její dlouholetý sen o novém voze takzvaném „Bejkříku“. Dnes se za námi přijela ve své bílé Atece podívat. Jak sama říká, v novém Seatu najezdila za čtvrt roku spoustu šťastných kilometrů a rozvezla bezpočet dortů, i jiných, tolik populárních sladkostí ze svého kulinářského repertoáru.

„Nedovedu si představit, že bych měla jiné auto,“ řekla nám s upřímností sobě vlastní. Dnes jsme v jejím Seatu mimo jiné aplikovali jednu z našich stále více využívaných služeb a to vyčištění vozu ozonem. Ten se totiž jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou, neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Pro vůz, se kterým Katka vozí své výrobky, ideální volba. 

Než jsme jejího „Bejkříka“ stoprocentně neutralizovali, využili jsme přítomnosti fotografa Petra Jaroně z regionálního portálu Horní Podřevnicko, a s Katkou jsme pořídili pár fotek ve společnosti posledních modelů naší vlajkové značky – Nového Seatu Leon a Atecy .

Katko děkujeme za návštěvu a přejeme mnoho dalších šťastných cest za spokojenými zákazníky.