Nabízíme zajímavou práci v novém, moderním autosalonu SEAT v Lípě u Zlína.

  • Požadujeme:
    • o praxe v oboru výhodou
    • znalosti práce na PC
    • o minimálně středoškolské vzdělání
    • zájem o automotiv
    • chuť učit se novým věcem
    • dobré prodejní dovednosti
    • komunikační schopnosti
    • řidičský průkaz skupiny B
    • bezúhonnost

  • Každodenní úkoly prodejce:
    • komunikace se zákazníky, prodejní proces na autosalonu i aktivní akvizice
    • komunikace s automobilkou
    • zpracování nabídek na nové vozy, financování a pojištění
    • práce se stávajícími kontakty a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky

  • Nabízíme:
    • práci na hlavní pracovní poměr v profesionálním kolektivu
    • individuální finanční ohodnocení
    • profesní růst, osobní rozvoj, účast na vzdělávacích programech
    • moderní, nekuřácké prostředí
    • mobilní telefon
    • stravenky
    • špičkový prodejce dostává při dosažení mety k dispozici firemní vozidlo

Nástup možný ihned.

Životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte na e-mail: autodolansky@autodolansky.cz,
případně volejte na tel.: 603 927 262

Nabízíme zajímavou práci na pozici AUTOMECHANIKA, v novém moderním autosalonu SEAT v Lípě u Zlína. Naše provozovna poskytuje autorizovaný servis a prodej nových či ojetých vozidel v našem regionu.
Kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi je pro nás prioritou.

Náplň práce:

– Servis a opravy vozidel
– Diagnostika závad
– Komunikace s vedoucím dílny, servisními poradci a skladem dílů
– Instalace elektrických komponentů do nových nebo zánovních vozidel
– Čistá práce v dílně
– Práce v týmu se zkušeným technikem

Co vyžadujeme:

– Praxe v oboru automechanik PODMÍNKOU – autoelektrikář výhodou nikoliv podmínkou
– Pracovitost a zručnost
– Zodpovědnost a samostatnost
– Bezúhonnost
– Řidičský průkaz B
Jsme připraveni dodat všechna potřebná školení za účelem zajištění schopnosti provádět instalace. Jde nám tedy spíše o uchazeče, který se bude chtít rozvíjet a který bude pracovitý.

Co můžeme nabídnout?

– Stabilní pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv
– Motivující finanční ohodnocení
– Přístup ke zvyšování kvalifikace
– Slevy na firemní produkty

Životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte na e-mail: autodolansky@autodolansky.cz, případně volejte na tel.: 603 927 262

Přidejte se k nám do týmu.

KARIÉRA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.