Akční servisní balíčky

Vážení zákazníci, od 1. června 2022 jsme si pro Vás, až do odvolání, připravili cenové zvýhodnění až 30% na Servisní balíčky pro všechny modely značky SEAT a Cupra.

  • Servisní úkony máte plně kryty po dobu platnosti a v rozsahu varianty, náklady na servis tak jsou jasně naplánovány a pod kontrolou.
  • SEAT Servisní balíček se vztahuje ke konkrétnímu vozidlu, proto i při prodeji jej může uplatňovat i nadále další majitel, až do naplnění doby nebo najetých kilometrů.
  • V případě prodeje máte prokazatelnou servisní historii vozidla prováděnou v síti autorizovaných servisních partnerů SEAT.

Akce se vztahuje na servisní balíčky, s možností volby limitů najetých kilometrů (60 000/100 000/150 000)

  • Service – Zahrnuje výrobcem předepsané servisní úkony (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček…)
  • Service Plus – Balíček nad rámec služeb „Service“ zahrnuje výměnu dílů, které podléhají běžnému opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrač, rozvodový řemen…) Pokryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch).

Zvýhodněné servisní balíčky lze objednat k novým vozům do výroby, doobjednat ke skladovým vozům nebo k vozům, které jsou již v provozu (stáří vozu do 2 let a před první předepsanou servisní prohlídkou).

V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše servisní poradce, kteří vám s objednávkou velmi ochotně poradí a pomohou.

Budeme se těšit na spolupráci, Váš tým Auto Dolanský